Науково-дослідна частина Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

Конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН України, подальше виконання цих досліджень і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету

До уваги молодих вчених Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя:
з 2 вересня розпочинається подача заявок для участі у Конкурсі проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН України, подальше виконання цих досліджень і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 вересня 2024 року.

Для участі у конкурсі приймаються проекти за тематичними напрямами:
⦁ національна безпека та оборона;
⦁ математика та статистика;
⦁ фізика, ядерна фізика та астрономія;
⦁ хімія, хімічні технології та фармація;
⦁ науки про Землю та навколишнє середовище;
⦁ біологія, біотехнології, медицина та реабілітація;
⦁ інформаційні технології та електроніка;
⦁ безпечна, чиста енергетика та енергоефективність;
⦁ механічна інженерія та машинобудування;
⦁ промислові та будівельні технології, логістика, транспорт; сільськогосподарські та ветеринарні науки;
⦁ розвиток людського капіталу, соціальні науки та журналістика; економічні перетворення, бізнес, адміністрування та право;
⦁ гуманітарні науки й мистецтво.

Участь у конкурсному відборі регламентується наступними документами:
1. Наказ МОН України від 16.08.2024 № 1160 «Про оголошення у 2024 році конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» (інтерактивне посилання https://mon.gov.ua/npa/pro-oholoshennia-u-2024-rotsi-konkursnoho-vidboru-proiektiv-fundamentalnykh-naukovykh-doslidzhen-prykladnykh-naukovykh-doslidzhen-ta-naukovo-tekhnichnykh-eksperymentalnykh-rozrobok-molodykh-v)

2. ПОЛОЖЕННЯ про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих досліджень і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними

3. Лист МОН №7/232-24 від 19.08.2024 «Про особливості подання на Конкурс проєктів досліджень та/або розробок молодих вчених у 2024 році» (інтерактивне посилання https://nauka.gov.ua/docs/63/%D0%9B%D0%B8%D1%81%D1%82-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F.pdf)
Детальну інформацію щодо процедури подання заявок розміщено на сайті Національної електронної науково-інформаційної системи (інтерактивне посилання https://nauka.gov.ua/information/ys2024/)